укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Інженерні мережі
Ціна послуги розраховується індивідуально

Замовити

Під терміном «інженерні мережі» розуміється сукупність різноманітних комунікацій і споруд, що використовуються в процесі електро-, газо-, водопостачання та водовідводу. Інженерні мережі є невід’ємною складовою будь – якого об’єкта нерухомості, чи то будинок, квартира чи промислова будівля. Це доволі складна і вагома частина будь – якого проекту будівництва, що потребує особливої точності, відповідальності та уваги.

За кожну окрему комунікацію в Харкові та Харківській області відповідає окремий орган. Наприклад, для приєднання абонента до системи водопостачання та водовідведення необхідно звернутись до КП «Харківводоканал», для електромереж – АТ «Харківобленерго», для газопостачання – «Харківгаз». Процедура оформлення комунікацій у кожної установи індивідуальна, і в кожному окремому випадку має багато нюансів і тонкощів, що мають бути враховані.

Проектування і монтаж інженерних мереж

Оформлення всіх комунікацій займає достатньо багато часу, а при неправильному підході багато зайвих грошей. Допущені помилки при проектуванні і підключенні інженерних мереж можуть відобразитись на всій будівлі. Тому, довіряти таку роботу потрібно тільки перевіреним спеціалістам. 

Також в процесі приєднання до комунікацій дуже часто громадяни стикаються з бюрократизмом, і як наслідок весь процес розтягується на багато місяців та років. Замість підключення бажаного світла, газу, мереж водопостачання та водовідводу доводиться місяцями їздити по різноманітних інстанціях в надії на приєднання. І, на жаль, це закономірність, а не виключення.

Компанія ZEMEXPERT надає послуги по проектуванню інженерних мереж (підключення світла, газу, водопостачання та водовідведення) в Харкові та Харківській області.

Вам не доведеться їздити у вищеназвані організації і проводити години в чергах. Наші співробітники зроблять все за Вас.

В процесі виконання роботи будуть отримані всі необхідні документи:

  • Договір на приєднання;
  • Технічні умови;
  • Робочий проект;
  • Технічний висновок;
  • Договір на користування

Закінчивши роботу, Ви отримаєте договори на користування послугами комунальних підприємств, а також приєднані інженерні мережі до Вашого об’єкта.

З нами підключити інженерні мережі простіше простого!


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01