+38 050 750 99 33

 

10:00 - 22:00

Години роботи Пн-Пт

+38 050 750 99 33

 

Замовити дзвінок
укр

+38 050 750 99 33

 

Про компанію ZEMEXPERT

Наша команда оснащена кращими з існуючих сучасних технологій для виконання геодезичних вишукувань для будівництва, тому здатна досягати поставлених цілей якісно і в найкоротші терміни.

Оперативне вирішення нестандартних завдань та своєчасне прийняття правильних рішень коли геодезичні роботи в будівництві знаходяться в стадії проектування або вже в процесі робіт - це стандарти нашої роботи. Авторський нагляд за кожним об'єктом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якісна і точна геодезія ціни на яку можуть бути знижені завдяки комплексному походу.

Широкоформатне мислення і різноплановість ведення робіт: від супроводу будівництва невеликого заміського будинку або зйомки площею 10 соток, до геодезичного інжинірингу великого металургійного заводу або складання плану місцевості загальною площею 560 Га в державній системі координат з складанням планшетів і узгодженням з відповідними органами ГоловАПУ.

Отримати консультацію

Ми надаємо консультаційні послуги та повну юридичну підтримку у сфері геодезії, землеустрою, нерухомості, геології, оцінки та будівництва Харкова і Харківської області.

Фахівці нашої компанії мають значний досвід роботи в різних галузях права, бухгалтерських і консалтингових послугах.

Також ми можемо допомогти вам в найкоротші терміни зібрати всі необхідні документи для проведення всіляких дій із земельними ділянками, та іншою нерухомістю.

Заповніть форму

Поширені запитання

Замовити консультацію Залиште номер телефону і ми Вам передзвонимо

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх, офіс 85-01

скасувати