+38 050 750 99 33

 

10:00 - 22:00

Години роботи Пн-Пт

+38 050 750 99 33

 

укр

+38 050 750 99 33

 

Наші послуги

Ми надаємо консалтингові послуги в різний сферах, які включають в себе технічні, правові та економічні заходи, які проводяться при дослідженні стану різних земельних ділянок, а також при плануванні необхідного раціонального використання багатьох земельних ділянок та їх охорони.

Про компанію ZEMEXPERT

Наша команда оснащена кращими з існуючих сучасних технологій для виконання геодезичних вишукувань для будівництва, тому здатна досягати поставлених цілей якісно і в найкоротші терміни.

Оперативне вирішення нестандартних завдань та своєчасне прийняття правильних рішень коли геодезичні роботи в будівництві знаходяться в стадії проектування або вже в процесі робіт - це стандарти нашої роботи. Авторський нагляд за кожним об'єктом. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якісна і точна геодезія ціни на яку можуть бути знижені завдяки комплексному походу.

Широкоформатне мислення і різноплановість ведення робіт: від супроводу будівництва невеликого заміського будинку або зйомки площею 10 соток, до геодезичного інжинірингу великого металургійного заводу або складання плану місцевості загальною площею 560 Га в державній системі координат з складанням планшетів і узгодженням з відповідними органами ГоловАПУ.

Отримати консультацію

Ми надаємо консалтингові послуги із земельних питань на території Харкова і Харківської області.

Фахівці нашої компанії мають значний досвід роботи в різних галузях права, бухгалтерських і консалтингових послугах.

Також ми можемо допомогти вам в найкоротші терміни зібрати всі необхідні документи для проведення всіляких дій із земельними ділянками, та іншою нерухомістю.

Заповніть форму

Поширені запитання

Чи потрібний будівельний паспорт?

Будівельний паспорт – це спрощений приклад проекту на будівництво капітальних будівель, тому він необхідний, щоб розпоряджатися земельною ділянкою, а також отримати дозвіл на початок будівельних робіт.

Що таке будівельний паспорт об'єкту?

Будівельний паспорт на об'єкт – це документ, в якому зазначено повний перелік містобудівних та архітектурних вимог щодо розміщення та будівництва об'єкта на ділянці.

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх, офіс 85-01

скасувати