укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі
Ціна послуги

від 2000 грн

Замовити

Встановлення меж землі в натурі – це комплекс геодезичних робіт, метою яких є визначення на місцевості поворотних точок ділянки і закріплення їх межовими знаками.

Винесення меж ділянки в натуру здійснюється на основі розробленої та затвердженої землевпорядної документації, і проводиться в присутності власника ділянки і суміжних землекористувачів (або уповноважених представників). При цьому складається акт прийому – передачі межових знаків, що зобов’язує власника зберігати межі і встановлені знаки.

Встановлення меж земельних ділянок в натурі, потрібне для:

  • Визначення місцезнаходження і конфігурації ділянки на місцевості;
  • Встановлення меж земельної ділянки (або відновлення, якщо межі були втраченими);
  • Встановлення або відновлення межових знаків на поворотних точках ділянки;
  • Вирішення земельних спорів із суміжними землекористувачами.

Бувають ситуації, коли межі земельної ділянки були втраченими, і визначити точне місце розташування землі, та  її конфігурацію не уявляється можливим.

Також дуже часто у власників земельних ділянок виникають різноманітні спори із сусідами стосовно меж їх земель. Наприклад, бувають ситуації, коли один сусід побудував будову на землі іншого сусіда, або здійснив так зване «самозахоплення» (вийшов парканом за межі своєї ділянки). Такі ситуації виникають часто – густо і приносять немало головного болю добропорядним власникам земельних ділянок.

Тому, щоб точно визначити де проходять межі Вашої землі, а також для вирішення спорів щодо меж земельної ділянки із сусідами, найперше, що Вам потрібно зробити – це звернутись до досвідченого геодезиста, який допоможе Вам визначити (встановити) межі земельної ділянки.

Встановлення меж земельних ділянок в натурі проводиться в декілька етапів:

  • Укладення договору із замовником;
  • Збір необхідних документів, перевірка реєстрації в державному земельному кадастрі (кадастровий номер);
  • Проведення геодезичних робіт (встановлення поворотних точок, закріплення межових знаків);
  • Складання і підписання необхідних документів.

Дата і час проведення робіт повідомляється суміжним землекористувачами не менше, ніж за 5 робочих днів, будь – яким способом, що забезпечує фіксацію інформації (лист, телеграма і т.д.). Якщо з яких – небудь причин місце розташування суміжних землекористувачів невідоме, оголошення про проведення робіт із встановлення меж земельної ділянки відбувається через пресу. У випадку неявки власників суміжних ділянок у вказану дату, підписання документів проходить без їх участі.

У випадку втрати або пошкодження межових знаків необхідне їх відновлення, яке проводиться на основі розробленої раніше технічної документації. Якщо така документація відсутня, розробляється нова. В ситуації, коли встановити дійсні межі земельної ділянки неможливо, їх можна встановити відповідно до фактичного використання.

Замовити встановлення меж земельної ділянки в Харкові та Харківській області

Для виконання даної роботи потрібно звернутись виключно до професіоналів, так як помилки, допущені при встановленні поворотних точок ділянки можуть призвести до дуже серйозних наслідків. 

Геодезисти компанії ZEMEXPERT за допомогою професійного обладнання встановлять межі Вашої земельної ділянки із 100% точністю. В результаті проведених робіт Ви будете знати де проходять межі Вашої ділянки, а також Вам буде надано Акт прийому – передачі межових знаків і Акт встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Вартість встановлення меж земельної ділянки в натурі

Вартість послуг по встановленні меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) залежить від місця розташування землі, її індивідуальних особливостей, а також кількості поворотних точок.

Мінімальна вартість даної послуги – 1500 грн.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01