укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Викуп комунальної власності
Ціна послуги розраховується індивідуально

Замовити

Викуп (оренда) об’єктів комунальної власності – це доволі заплутане і непросте завдання, пов’язане із серйозними ризиками для потенційного власника (користувача) нерухомості.

Для викупу (оренди) об’єктів, що знаходяться в комунальній власності необхідно володіти досконалими знаннями законодавчої бази і великим досвідом, так як дана процедура має багато підводних каменів. Тому, щоб уникнути критичних помилок і невиправданих витрат, рекомендуємо звернутися до компетентних юристів, які спеціалізуються на вирішенні подібних питань.

Викуп (оренда) об’єктів комунальної власності

Якщо Ви плануєте викупити або орендувати об’єкт комунальної власності і Ви не знаєте з чого почати, а державні органи не дають чітких рекомендацій, правильним рішенням буде звернутись до професіоналів команди ZEMEXPERT. Наші юристи проаналізують Ваш запит, дадуть кваліфіковану оцінку по можливості реалізації поставлених задач, і після затвердження всіх деталей приступлять до виконання замовлення.

Наші спеціалісти допоможуть Вам викупити (орендувати):

  • Кімнату в комунальній квартирі;
  • Приміщення промислового значення;
  • Об’єкт соціальної сфери;
  • Земельні ділянки.

Механізм викупу об’єктів комунальної власності залежить від багатьох факторів. Тому кожну конкретну ситуацію викупу та оренди ми детально аналізуємо і надаємо найбільш оптимальний механізм, із врахуванням побажань замовника.

ВАЖЛИВО! Рекомендуємо Вам скористатися послугами виключно професіональних і досвідчених юристів, так як в даній сфері існує багато недоброзичливих посередників, які не виконують своїх обов’язків.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01