+38 050 750 99 33

 

10:00 - 22:00

Години роботи Пн-Пт

+38 050 750 99 33

 

Замовити дзвінок
укр

+38 050 750 99 33

 

Нотаріуси Харкова

Професія нотаріуса у багатьох асоціюється з отриманням копій документів чи оформлення заповітів. Водночас фахівці, які надають послуги такого роду, виконують доволі великий перелік функцій. Насамперед їхні обов'язки можна віднести до категорії правоохоронних, оскільки нотаріуси здійснюють досудові перевірки законності різного роду угод, гарантуючи при цьому дотримання прав громадян.

Нотаріуси Харкова також надають весь комплекс необхідних послуг для мешканців міста та області. Їхня допомога може знадобитися в найбільш непередбачуваний момент, тому функції цих юристів стосуються багатьох сфер життєдіяльності людини.

Що передбачає компетенція нотаріусів Харкова?


Нотаріус Харкова - це, перш за все, посадова особа, яка володіє певними правами на проведення нотаріальних дій. Будучи представником держави під час вирішення багатьох правових питань, цей посадовець гарантує законність документів, з якими він працює. Крім того, досить часто перед ним стоїть завдання про недопущення судового спору між його клієнтами.

Кожна людина в нашій країні в якийсь момент стає учасником цивільного обороту: складає заповіти, довіреності, підписує договори, оформляє угоди з нерухомістю, інше. Як свідчить юридична практика, не всі документи, що використовуються в цьому обороті, є законними. Нотаріальні контори Харкова, в яких працюють найкращі фахівці міста, дають своїм клієнтам гарантію, що всі документи, доручені фахівцям, пройдуть ретельну перевірку і не викликатимуть сумнівів з точки зору законності. Наявність ліцензій на діяльність у всіх представників цієї професії є запорукою надання високої якості послуг.

Наявний тут каталог нотаріусів Харкова дає змогу кожному користувачеві легко знайти потрібного фахівця з тим, щоб доручити йому роботу такого плану:

 • забезпечення безперечності та справжньої дії документів;
 • надання можливості гарантувати законність при укладанні угод;
 • надання правової допомоги клієнтам, яким необхідна допомога представників нотаріальних контор.

Своєю чергою, здійснення зазначених функцій передбачає наділення нотаріусів певними правами. Тому державні нотаріальні контори в особі своїх представників можуть:

 • запитувати від різних організацій документацію, без якої неможливе здійснення нотаріальних дій;
 • складати проєктну документацію, виготовляти копії різних документів і проводити консультації з клієнтами;
 • стягувати оплату за надання своїх послуг.

Всі види служб юридичного характеру, що відносяться до нотаріату, надаються в Харкові гранично якісно. У зв'язку з цим будь-який відвідувач має можливість отримати кваліфіковану консультацію, бути в курсі всіх важливих подробиць і нюансів своєї справи, а також отримувати своєчасну юридичну допомогу. Водночас для кожного клієнта забезпечено повну конфіденційність під час ведення справ, укладення угод, а також коректні взаємовідносини і безліч інших переваг.

Система нотаріальних органів в Україні передбачає і роботу приватних нотаріусів Харкова. Вони також наділені правами на діяльність від імені держави. Але при цьому такі чиновники не входять до загальнодержавного штату, а організовують свою роботу самостійно. Розмір оплати послуг представників приватних нотаріальних контор залежить безпосередньо від домовленостей між самим виконавцем і його клієнтом.

Що стосується нотаріальних дій, то до компетенції всіх нотаріусів Харкова входить:

 • оформлення офіційних документів, що вказують на наявність прав на спадщину і на власність;
 • виготовлення копій цінних паперів, що знаходяться в архіві нотаріатів;
 • засвідчення правильності дублікатів, вписок, підписів, перекладу документації з різних мов, інше;
 • підтвердження факту про те, що громадянин є живим;
 • підтвердження місця розташування або проживання людини;
 • передача заяв іншим фізособам;
 • прийняття депозитів у вигляді цінних паперів або певних сум грошей;
 • вчинення протестів векселів та інших протестів;прийняття для збереження документів.

Ми пропонуємо вам скористатися послугою пошуку юриста в режимі онлайн. Вашій увазі надаються прізвищний список нотаріусів Харкова на карті, який істотно полегшує процедуру пошуку і помітно економить час зайнятої людини. Зручна навігаційна система дозволяє знайти досвідченого фахівця для вчинення нотаріальних дій, беручи до уваги місце розташування користувача.

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх, офіс 85-01

скасувати