укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Декларація про введення об’єкта в експлуатацію
Ціна послуги розраховується індивідуально

Замовити

Введення об’єкта нерухомості в експлуатацію є завершальним етапом будівництва та реконструкції будівель. Нерухомість може використовуватись за призначенням тільки після отримання декларації про введення об’єкта в експлуатацію.

Даний документ свідчить про реєстрацію новобудови в реєстрі Державної архітектурно – будівельної інспеції, і є основним для реєстрації права власності на новий об’єкт нерухомості.

У якому випадку необхідна дана процедура?

Згідно із чинним законодавством використання самовільно зведених будівель не введених в експлуатацію є незаконним. 

До тих пір, доки будівлю не буде введено в експлуатацію, для всіх державних органів: податкової, реєстраційної, комунальної служб – дана будівля не існує. А з тим, що не існує не можна вчиняти ніяких правових дій.

Тільки після отримання декларації про готовність об’єкта до експлуатації і реєстрації права власності, власник нерухомості може вчиняти різні правові дії зі своєю нерухомістю, такі як:

  • Укладення договорів купівлі – продажу, міни, дарування;
  • Укладення договорів оренди і суборенди;
  • Внесення будівлі у статутний капітал;
  • Прийняття спадщини;
  • Використання власності як застави для отримання кредиту та інші правові дії.

Окрім вищеназваного, без введення будівлі в експлуатацію Ви не зможете приєднатись до інженерних мереж: систем електро-, газо-, водопостачання і водовідведення.

За порушення порядку реєстрації нерухомості і облаштування приміщень і будівель не введених в експлуатацію державою передбачено штрафи і розмірі 18 – 19 мінімальних заробітних плат (від 67000 до 335000 грн.). 

Після прочитаного не важко погодитись, що найбільш правильним і дешевим варіантом буде поетапне та своєчасне отримання всіх документів на будівництво: будівельний паспорт, дозвіл на виконання будівельних робіт і декларація про готовність об’єкта до експлуатації).

Отримання декларації про введення об’єкта в експлуатацію в Харкові та області

Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації в ДАБІ необхідна тільки для об’єктів з незначними наслідками (СС1).  Для об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками, а також комплексів (будов), до складу яких входять об’єкти з різними класами наслідків (відповідальності), здійснюється на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації.

Компанія ZEMEXPERT надає консультацію і допомогу в отриманні декларації про готовність об’єкта до експлуатації, а також інших дозвільних документів на будівництво (будівельний паспорт, технічний паспорт та інші).

Девіз нашої команди – клієнт понад усе.

Для нас не існує типових завдань. Кожен клієнт, замовивши будь – яку послугу в нас отримує:

  • Безкоштовну, і головне кваліфіковану консультацію;
  • Послуги за адекватними цінами;
  • Позитивний результат в чітко встановлені строки.

ZEMEXPERT – Ваш надійний юридичний помічник!


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01