укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Повідомлення про початок будівельних робіт
Ціна послуги

від 6000 грн

Замовити

Повідомлення про початок будівельних робіт – це ключовий дозвільний документ, що дозволяє власнику землі приступити до будівництва об’єкта нерухомості.

Відповідно до чинного законодавства без повідомлення про початок будівництва починати будівництво жилого, садового або дачного будинку, господарських споруд  і нежитлових приміщень заборонено. За будівництво без дозвільних документів власник землі може бути притягнутий до адміністративної відповідальності.

Повідомлення про початок будівельних робіт потрібне для:

 • Початку будівництва;
 • Проведення реконструкції;
 • Реставрації будівлі;
 • Капітального ремонту;
 • Технічного переобладнання підприємств.

ВАЖЛИВО! Існує категорія будівель, для яких визначений спрощений порядок отримання документів на початок будівництва. До них відносяться житлові, садові і дачні будинки до 2-х поверхів, загальною площею не більше 300 квадратних метрів (без врахування масандри).

Для початку будівництва будинку Вам потрібно:

Якщо перед початком будівництва необхідно провести підготовчі роботи (побудувати паркан, звести господарські споруди, спланувати ділянку) – подається повідомлення про початок виконання підготовчих робіт.

Тільки в разі здійснення таких дій Ви можете на законних підставах починати будівництво.

Після закінчення будівництва Вам необхідно ввести будову в експлуатацію. Для цього потрібно:

 • Провести інвентаризацію (отримати технічний паспорт);
 • Подати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації;
 • Зареєструвати право власності на нерухомість. 

Будівництво об’єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками

Відповідно до чинного законодавства поділ об’єктів на класи із середніми (СС2) та значними наслідками (СС3) визначається з метою характеристики рівня можливої небезпеки для здоров’я і життя людей, які постійно або періодично перебуватимуть на об’єкті або які знаходитимуться зовні такого об’єкта, матеріальних збитків.

Для будівництва таких об’єктів необхідний дозвіл від ДАБІ на виконання будівельних робіт, якому передує подання заяви із пакетом документів. Всі інші дії аналогічні тим, що виконуються при вводі об’єктів з незначними наслідками.

Як отримати дозвільні документи, що необхідні для будівництва?

Щоб уникнути проблем із законом, зекономити гроші і дорогоцінний час, рекомендуємо Вам звернутись тільки до компетентних спеціалістів.

Досвідчені юристи компанії ZEMEXPERT допоможуть Вам отримати дозвільні документи на будівництво (дозвіл на виконання будівельних робіт, або повідомлення про початок будівельних робіт) в Харкові та Харківській області. Вартість отримання таких послуг залежить від типу об’єкта, його розташування, а також строків. В середньому це займе від 2-х до 4-х тижнів.

Окрім дозвільних документів на будівництво ми надаємо повний спектр послуг, пов’язних з будівництвом і введенням об’єктів в експлуатацію:

 • Отримання будівельного паспорта;
 • Проведення інвентаризації (Технічний паспорт БТІ);
 • Отримання декларації про введення об’єкта в експлуатацію;
 • Реєстрація права власності на нерухомість.

Здійснити такі дії простіше простого, для цього необхідно будь – яким зручним способом зв’язатись з нами. Наші юристи оцінять ситуацію, детально її проаналізують і приступлять до її виконання. Від Вас потрібно мінімум зусиль, всю роботу ми виконаємо самостійно.

ZEMEXPERT – Ваш надійний юридичний помічник.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01