укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Технічне заключення про стан будівель
Ціна послуги розраховується індивідуально

Замовити

Технічне заключення про стан будівель – нормативний документ, що складається з метою погодження перепланувань. Причому останні можуть бути як уже здійсненими, так і тільки запланованими. Воно необхідне для встановлення можливості подальшої безпеки експлуатації об’єкта. Окрім самої експертизи спеціалісти надають рекомендації по відновлені конструкцій і дають прогнози з наступного поводження. Проводити таке обстеження можуть тільки організації, що мають допуск СРО.

ТЗ містить повну інформацію будівельно – технічного характеру про стан будівлі або окремої частини конструкції і необхідне при:

  1. Переплануванні або капітальному ремонті нежилого приміщення.
  2. Перепланування в житлових будинках, пов’язаних з втручанням в несучі конструкції.

Підставою для проведення ТЗ можуть бути:

  • Наявність пошкоджених конструкцій;
  • Зміна робочого призначення споруд;
  • Оцінка стану будов після стихійних лих, пожеж та іншого.

Як отримати технічне заключення

Отриманню технічного заключення передує обстеження, що складається із трьох етапів:

1. Підготовчий

Включає знайомство з об’єктом, вивчення наявної проектно-технічної документації, розробку плану дій, виходячи із технічного завдання.

2. Візуальний

Полягає в попередньому дослідженні об’єкта, що включає його швидкий огляд.

3. Детальний

Складається із ретельного інструментального обстеження об’єкта. Воно може бути суцільним або вибірковим. Це залежить від цілі проведення експертизи, характеру та ступеня пошкоджень.

Для того, щоб отримати технічне заключення замовник має надати технічне завдання і всю наявну проектно – технічну документацію.

Строки і вартість послуги

Вартість ТЗ залежить від складності робіт і в середньому складає десять тисяч гривень. Строки оформлення заключення займають 5-7 робочих днів.

Результат, який отримує замовник

Компанія ZEMEXPERT надає повний комплекс послуг в Харкові, пов’язаних із погодженням і проектуванням, куди входить і отримання технічного заключення. Крім того, на основі отриманого документа, замовник отримає рекомендації по відновленню конструкцій із ціллю забезпечення можливості її подальшої безкоштовної експлуатації.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01