укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Архітектурне планування
Ціна від

200 грн. м2

Замовити

Архітектурне проектування – це перший етап будівництва будинку, що полягає в розробці детальної проектної документації, на основі якої буде зводитись будинок.

При архітектурному проектуванні котеджів всі деталі майбутньої будівлі відображаються в найдетальніших подробицях: (генеральний план, конструктивне рішення, розрізи будівлі, планування, матеріали та все інше).

Архітектурний проект складається із трьох основних складових:

  • Архітектурний розділ (А.Р.) – в ньому міститься всі відомості про об’єкт, схема генерального плану, розрізи будівлі, планування кожного поверху та інше.
  • Конструктивний розділ (К.Р.) – на даному етапі розробляється схема фундаменту будівлі, план несучих стін і перегородок, кроквяна система, специфікація будівельних матеріалів і т.д.
  • Інженерний розділ (І.Р.) – представляє собою детальний план всіх інженерних мереж, що будуть в будівлі (опалення, тепла підлога, системи електро-, газо-, водовідведення і водопостачання, вентиляція). 

Якщо Ви плануєте будувати свій майбутній будинок, то можна обрати два шляхи

  • Придбати готовий проект, в якому розроблені всі основні вузли (фундамент, несучі стіни, план даху і т.д.). Цей варіант підійде тому, хто не хоче витрачати час на проектування будинку. Купили готовий проект – і в бій!
  • Замовити індивідуальний проект жилого будинку. В цьому випадку кожна деталь будинку проектується під Ваші особисті потреби (стиль будинку, зовнішній вигляд, площа, планування, матеріали і т.д.). Детальна робота проводиться в тісній співпраці з архітекторами, які врахують всі Ваші потреби та побажання.

Ви також можете замовити детальну 3D візуалізацію екстер’єру та інтер’єру будинку. Це дозволить Вам побачити будинок зі сторони, оцінити його зовнішній вигляд, а також заглянути всередину і «прогулятись кімнатами».

Які переваги індивідуального архітектурного проектування?

  • Економія будівельного бюджету;
  • Раціональне використання площі;
  • Практичне та ергономічне планування;
  • Унікальність.

Якщо Ваша ціль побудувати будинок своєї мрії, і Ви не знаєте з чого розпочати, правильним рішенням буде звернутись до компетентного спеціаліста. Це дозволить уникнути критичних помилок в процесі будівництва та допоможе створити зручний, надійний, затишний дім для всієї Вашої сім’ї.

Наша команда має 9-ти річний досвід в сфері проектування та будівництва будівель, який буде повністю працювати на Вас! Кращі архітектори Харкова із задоволенням допоможуть Вам втілити свою мрію в життя.

Вартість та строки виконання робіт по проектуванні унікального жилого будинку залежать від побажань замовника, складності конструкції, а також індивідуальних особливостей земельної ділянки. В середньому вони коливаються від 2-х до 4-х місяців.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01