+38 050 750 99 33

 

10:00 - 22:00

Години роботи Пн-Пт

+38 050 750 99 33

 

Замовити дзвінок
укр

+38 050 750 99 33

 

Кадастрова карта України (не доступна у воєнний час)

Публічна кадастрова карта України стала відкрита для доступу всім користувачам інтернет-мережі з початку 2013 року. Вона дає змогу кожному отримати відомості про земельні наділи, що значилися в Державному земельному кадастрі. Таке нововведення дало змогу значно скоротити період проведення операцій із землею, знизити корупційні явища в цій сфері та скоротити витрати людей.

Для чого потрібна кадастрова карта


Кадастрова карта України містить у собі всі дані про ділянки, занесені відділом Держгеокадастру до земельного кадастру України. Тут можна знайти відомості як про землі сільгосппризначення, промисловості, торгівлі, так і про наділи, передані громадянам в особисте користування. Причому перебувати вони можуть як у межах населених пунктів, так і за ними.

На кадастровій карті можна побачити:

 

  • Ортофотоплан країни в цифровому форматі;
  • Межі областей і районів України;
  • Індексно-кадастрові плани;
  • Дані про земельні ділянки, що включають їхній кадастровий номер, площу, цільове призначення та інше.

Існують спеціальні онлайн-сервіси, які допомагають працювати з кадастровою картою. З їхньою допомогою можна:

  1. Отримати повну інформацію про землю, що цікавить, включену до Держгеокадастру, з виявленням усіх наявних невідповідностей.
  2. У разі знаходження таких невідповідностей або виявлення відсутності цієї ділянки на карті, незважаючи на наявний кадастровий номер, відправити через форму зворотного зв'язку відповідну заяву.
  3. Замовити витяг з кадастру або відомості про нормативно-грошову оцінку ділянки.
  4. Переглянути дані про право власності на ділянку (для цього знадобиться авторизація).

Як користуватися кадастровою картою


Існує два способи пошуку земельної ділянки:

  • За кадастровим номером;
  • За місцем розташування.

Пошук за кадастровим номером

Кадастровий номер фігурує на зворотному боці державного акта на ділянку. Але це стосується тільки актів, виданих після 2004 року. Якщо державний акт видано до 01.01.2004, кадастрового номера в ньому не буде, так само як і даних про ділянку в Державному земельному кадастрі України. Також варто зазначити, що з 2013 року видачу державних актів припинено, а всі дані про право власності на земельні ділянки, придбані починаючи з 2013 року, внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, про що свідчить відповідний витяг.

Щоб знайти земельну ділянку за кадастровим номером потрібно ввести останній у верхнє пошукове поле та натиснути на кнопку пошуку. У разі внесення ділянки до Держземкадастру всі відомості про неї мають відобразитися на кадастровій карті.

Пошук за місцезнаходженням земельної ділянки

Якщо кадастровий номер невідомий, то можна скористатися другою тактикою пошуку ділянки. Для цього є меню "Фільтр за регіоном", у якому слід вибрати область, район і населений пункт знаходження ділянки. Після відображення на карті обраного населеного пункту пошук триває за рахунок ручного регулювання масштабу зображення.

У разі поганої орієнтації на місцевості на допомогу надано пункт "Ортофотоплани", поставивши галочку на якому, можна значно полегшити собі завдання.

Інша інформація


У зв'язку з тим, що земельний кадастр України вирішує безліч завдань і регулярно наповнюється інформацією, можливі помилки й неточності у відомостях, представлених у ньому, і відображених на публічній кадастровій карті. Серед них можуть бути:

  • Відсутність ділянки на карті;
  • Відсутність на карті кадастрового номера;
  • Помилки в параметрах ділянки;
  • Перетин меж ділянки з межами іншої ділянки;
  • Помилково вказане місце розташування ділянки;
  • Знаходження частини ділянки у воді або на дорозі.


За допомогою функції "Зворотній зв'язок" ви можете уточнити відомості або повідомити про помилку.

Перейти на публічну кадастрову карту

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх, офіс 85-01

скасувати