укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Реєстрація права власності на земельні ділянки
Ціна послуги

від 1500 грн

Замовити

Відповідно до ст. 125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку виникає з моменту реєстрації такого права в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Реєстрація права власності є завершальним етапом в процесі оформлення прав на земельну ділянку, і до тих пір, доки власник не зареєструє право на землю, він не зможе вчиняти будь – які правові дії із власністю (укласти договір купівлі – продажу, оренди, дарування і т.д.).

В яких випадках проводиться реєстрація права власності:

  • При первинному відведенні земельної ділянки у власність (приватизації);
  • При поділі/об’єднанні землі (формуються нові ділянки, права на які необхідно зареєструвати);
  • При укладенні договору купівлі – продажу, міни, дарування (право реєструється на нового власника).

Суб’єкти, що здійснюють реєстрацію права власності:

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» реєстрацію права власності проводять:

  • Державні реєстратори;
  • Приватні та державні нотаріуси;
  • Державні виконаці (у випадках реєстрації обтяжень).

Процес реєстрації права власності

Для того, щоб зареєструвати право власності на земельну ділянку, Вам необхідно підготувати і зібрати повний пакет документів, що потрібен для проведення даної процедури. Варто відмітити, що неправильне оформлення документів або їх відсутність є законними причинами для відмови в реєстрації.

Реєстрація права власності на земельну ділянку відбувається шляхом внесення інформації про власника і даних про земельну ділянку в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Після реєстрації заявнику, вже як власнику, видається витяг із реєстру, який як і договір купівлі – продажу (міни, дарування та ін.) є правовстановлюючим документом на земельну ділянку. Тільки після цього власник може укладати різного роду договори щодо земельної ділянки, включати в заповіт, статутний капітал, встановлювати обмеження у використанні земельної ділянки і т.д.

Якщо Вам потрібно зареєструвати право власності на Вашу земельну ділянку, або внести зміни про землю в Державний реєстр – Ви можете звернутись до спеціалістів компанії ZEMEXPERT.                     

Ми із радістю проконсультуємо Вас по даному питанню і допоможемо зареєструвати право власності.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01