+38 050 750 99 33

 

10:00 - 22:00

Години роботи Пн-Пт

+38 050 750 99 33

 

Замовити дзвінок
укр

+38 050 750 99 33

 

Підготовка документів для продажу майна
Отримати консультацію експерта 

Замовити

Проведення угод з нерухомістю – це складний, багатоступінчастий процес в якому найменша помилка створює проблеми на багато місяців і призводить до додаткових витрат. Тому підготовці пакету документів і укладенню договору в нотаріуса треба приділити особливу увагу.

Оформлення будь – яких угод з нерухомістю в Харкові спільно з компанією ZEMEXPERT – це недорого і швидко. Ми знайомі з процедурою до дрібниць, що дозволяє нам виконати роботу в найкоротші строки і з 100% результатом.

 

Регламентація оформлення угод з нерухомістю

Купівля – продаж нерухомості, її міна, дарування виконуються відповідно до чинного Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Цивільного та Сімейного кодексів, а у випадках, коли в угоді беруть участь юридичні особи – Господарського кодексу. Залежно від учасників правовідносин змінюється і склад документів.

Договір купівлі – продажу нерухомості може бути попереднім та остаточним. В більшості випадків попередній договір містить положення про внесення завдатку і факт домовленості між сторонами.

В попередньому договорі обов’язково зазначається сума завдатку, права та обов’язки сторін, строки підписання основного договору, фіксація вартості нерухомості. Якщо вартість нерухомості в період між підписанням попереднього і основного договору змінилась, то складається додаток до попереднього договору.

В будь – якому випадку, для успішної фіксації договору купівлі – продажу в Державному реєстрі потрібно коректно підготувати всі документи.

Документи, що необхідні для продажу нерухомості

Обидві сторони, якщо це громадяни України, надають наступні документи:

  • Паспорти та ідентифікаційні коди;
  • Якщо будь – яка із сторін знаходиться в шлюбі, потрібні нотаріальні згоди одного з подружжя на придбання, так і на продаж;
  • Правовстановлюючі документи на нерухомість.

Безсумнівно, в кожному конкретному випадку формується свій пакет документів. На об’єкт незавершеного будівництва він один, на будинок з прилеглою до нього ділянкою – інший. Для складання правильного пакету документів потрібно попередньо ознайомитись із ситуацією і наявними документами. 

Процес оформлення нерухомості

Процедура укладення угоди з нерухомістю можна розділити на 3 об’ємних етапи – збір документів, нотаріальне оформлення і отримання документів із Державного реєстру речових прав з фіксацією даних про нового власника.

Найбільш тривалий і потребує особливої уваги – перший етап, тому якщо весь пакет документів зібраний правильно, то два наступних проходять швидко.

Спеціалісти компанії ZEMEXPERT підготують пакет документів для проведення Вашої угоди за найбільш доступною ціною. Ми цінуємо кожного клієнта і докладаємо всі зусилля, щоб всі без виключення залишились задоволені нашою роботою. Вся технологія супроводів угод з нерухомістю відпрацьована до найдрібніших нюансів і ми готові допомогти Вам продати будь – який об’єкт – від кімнати в гуртожитку до повноцінного багатоповерхового будинку.

Всі консультації безкоштовні! Ви можете звернутись до нас по телефону, через e-mail, або прийти до офісу в зручний для Вас час.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

Поширені запитання

Замовити консультацію Залиште номер телефону і ми Вам передзвонимо

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх, офіс 85-01

скасувати