+38 050 750 99 33

 

10:00 - 22:00

Години роботи Пн-Пт

+38 050 750 99 33

 

Замовити дзвінок
укр

+38 050 750 99 33

 

Кадастрова зйомка
Отримати консультацію експерта 

Замовити

Кадастрова зйомка – це комплекс геодезичних робіт, що необхідні для визначення (або відновлення) координат земельної ділянки, поворотних точок суміжних ділянок, а також визначення існуючих обмежень. Результатом виконаних робіт є детальний кадастровий план території. Такий вид зйомки використовується при складання землевпорядної документації, з наступним отриманням кадастрового номеру і внесення даних в базу Державного земельного кадастру.

Для чого потрібна кадастрова зйомка?

Будь – яку операцію, що має відношення до землі (продаж, здача в оренду, вступ в спадщину і т.д.) можна здійснити тільки за наявності кадастрового номеру. Кадастрова зйомка – це перший етап при державній реєстрації земельної ділянки. Даний вид зйомки проводиться для різноманітних цілей, наприклад:

  • При приватизації земельної ділянки з наступною передачею її у власність;
  • За наявності Державного акту старого зразка (видавались до 01.01.2004 року), в якому відсутній кадастровий номер;
  • Для оформлення договору оренди земельної ділянки;
  • При оформленні ділянки, на якій розташований зареєстрований будинок. 

Документи, що необхідні для проведення кадастрової зйомки

  • Правовстановлюючі документи на земельну ділянку (договір купівлі – продажу, міни, дарування, державний акт старого зразка);
  • Документи, що підтверджують особу власника земельної ділянки (паспорт, реєстраційний номер облікової картки платників податку);
  • Документи, що підтверджують право власності на будинок (за наявності будови).

Замовити кадастрову зйомку

Кадастрова зйомка має виконуватись кваліфікованими геодезистами за допомогою високоточного геодезичного обладнання (електронний тахеометр і GPS приймач). Нерідко виникають земельні спори різноманітного характеру через неточність виконаних робіт, тому краще довірити дану роботу професіоналам.

В штаті компанії ZEMEXPERT працюють сертифіковані інженери – геодезисти, що за допомогою професійного обладнання проведуть детальну зйомку Вашої ділянки. Для того, щоб замовити кадастрову геодезичну зйомку Вам потрібно надати вищезазначений пакет документів, а також вільний доступ до ділянки. Все інше – ми зробимо самі.

Результатом нашої роботи буде кадастрова зйомка в печатному і цифровому вигляді, зі всіма необхідними печатками, а також Ваш зекономлений час і гроші!


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

Поширені запитання

Замовити консультацію Залиште номер телефону і ми Вам передзвонимо

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх, офіс 85-01

скасувати