укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

"Витяг ДЗК"
Ціна послуги

від 1000 грн

Замовити

Якщо ви плануєте здійснити будь – які правові дії з Вашою земельною ділянкою (купівля – продаж, дарування, договір оренди і т.д), або Вам необхідно зареєструвати право власності на земельну ділянку, будь – який нотаріус або cуб’єкт реєстрації прав в обов’язковому порядку буде вимагати від Вас надати Витяг із земельного кадастру. 

Витяг із ДЗК – це документ, що підтверджує внесення всієї достовірної інформації про земельну ділянку в загальноукраїнську базу даних Державного земельного кадастру. По суті, це «паспорт» земельної ділянки, що містить всю вичерпну інформацію про неї, а саме:

  • Унікальний кадастровий номер ділянки;
  • Площу ділянки, розміри сторін і форма;
  • Цільове призначення і вид користування;
  • Дані про обмеження у використанні ділянки;
  • Дані про власника (орендаря).

ВАЖЛИВО! Згідно із чинним законодавством Витяг із Державного земельного кадастру дійсний протягом 3-х місяців з моменту отримання. Виключенням є Витяг з Державного земельного кадастру, що видається у випадку необхідності підтвердити державну реєстрацію земельної ділянки. Строк дії цього витягу 1 рік. 

Документи, що необхідно надати:

  • Копія правовстановлюючого документу на земельну ділянку. Це може бути державний акт, свідоцтво про право власності, договір купівлі – продажу, договір дарування, договір оренди;
  • Копії всіх сторінок паспорта власника землі, або нотаріально засвідчені копії всіх правовстановлюючих документів (для юридичних осіб);
  • Копія реєстраційного номера облікової картки платників податку;
  • Довіреність від власника земельної ділянки (якщо звертається представник).

Як отримати Витяг із ДЗК

Для отримання Витягу ДЗК в Харкові, Харківській області та інших регіонах України, Вам потрібно звернутись в найближчий центр надання адміністративних послуг із заявою на отримання витягу із державного земельного кадастру. Дану процедуру можна здійснити тільки в тому випадку, якщо дані про Вашу земельну ділянку внесені в базу Держгеокадастру. Якщо дані про ділянку відсутні, перед направленням документів Вам необхідно замовити розробку обмінного XML файлу і внести дані про земельну ділянку в базу Держгеокадастру. У випадку якщо у Вас державний акт старого зразка, без кадастрового номера, розробляється технічна документація із землеустрою з наступною реєстрацією земельної ділянки.

Вартість і строки отримання Витягу з ДЗК

Наші спеціалісти володіють всіма необхідними знаннями і ресурсами, щоб Ви могли отримати Витяг із ДЗК в максимально короткий строк – від 1 до 2 робочих днів.

Вартість послуги отримання Витягу із ДЗК залежить від строків – від 1000 грн.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01