укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Виконавча зйомка
Ціна послуги

від 2000 грн

Замовити

Виконавча геодезична зйомка – це комплекс геодезичних вимірів, результатом яких є здійснення контролю над будівельними роботами. Дана зйомка дозволяє визначити точність винесення осей будівлі на місцевості, виявити всі допущені помилки в процесі будівництва, а також відхилень від вихідної проектної документації.

Кваліфіковані геодезисти компанії ZEMEXPERT проведуть виконавчу зйомку Вашої ділянки з максимальною точністю і в найкоротші строки.

Види виконавчої зйомки 

  • Поточна виконавча зйомка. Вона виконується після закінчення кожного етапу будівництва для порівняння проектних рішень і фактичного виконання робіт. Такий вид зйомки потрібний для того, щоб вчасно виявити і усунути неточності в будівництві. Тільки після її проведення починається новий етап будівельно – монтажних робіт.

При цьому особлива увага приділяється частинам конструкцій, що є важливими для стійкості об’єкта, так як після закінчення робіт вони вже будуть недоступними для демонтажу.

Також об’єктом проведення виконавчої зйомки можуть бути підземні інженерні мережі. В такому випадку проводиться геодезична зйомка під час виконання робіт і на останньому етапі, перед тим як інженерні споруди будуть недоступними (засипані землею, залиті бетоном і т.д.). 

  • Контрольно – виконавча зйомка. Це останній і обов’язковий етап проведення технічної частини роботи над об’єктом будівництва. Метою її проведення є відображення всіх відхилень побудованої будови від вихідної проектної документації.

 На основі  контрольно – виконавчої зйомки складається генеральний план готового об’єкта, а надані геодезичні виміри входять в склад виконавчої документації при введенні об’єкта в експлуатацію.

Документи, що необхідні для проведення виконавчої зйомки:

  • Документ, що підтверджує особу замовника (паспорт, реєстраційний номер облікової картки платників податку);
  • Проектна документація на об’єкт (за наявності);
  • Документ на об’єкти нерухомості (за наяності).

Замовити виконавчу зйомку в Харкові та Харківській області

Проведення виконавчої зйомки – це дуже відповідальна і кропітка робота, що потребує багаторічного досвіду і використання професійного геодезичного обладнання. Дану роботу необхідно довіряти тільки перевіреним спеціалістам, що зможуть вчасно виявити допущені при будівництві помилки і запобігти  виникненню аварійних ситуацій і деформації об’єкта.

Компанія ZEMEXPERT проводить всі види геодезичних зйомок, в тому числі і виконавчу. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені на 100%, що робота буде виконана за найвищими стандартами і зі всією відповідальністю.

Щоб замовити виконавчу зйомку необхідно зв’язатись з нами будь – яким зручним для Вас способом. Наші спеціалісти вивчать наявні документи, проведуть геодезичні пошуки і підготують виконавчу геодезичну документацію.

Строки і вартість виконавчої зйомки не є фіксованими і залежать від складності виконаних робіт та їх об’ємів.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01