укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Оформлення реконструкцій
Ціна послуги розраховується індивідуально

Замовити

Реконструкція об’єктів нерухомості – це внесення змін в початкове планування з метою зміни першочергового призначення житлових і нежитлових приміщень, відновлення проектної міцності. В цьому полягає її принципова відмінність від перепланування. Як правило, при реконструкції виконується знесення всіх ненесучих перегородок і приміщення зонується по – новому. В свою чергу, перепланування полягає в створенні суміщеного санвузла, перенесення стіни кімнати, зміни розташування інженерних комунікацій і т.д. Іншими словами реконструкція обов’язково передбачає втручання в несучі конструкції,

а перепланування – ні.

Дані будівельні роботи повинні в обов’язковому порядку бути узаконені і виконуються по завчасно підготовленому проекту. В іншому випадку, нерухомість буде дуже складно продати, подарувати, а також розділити між  власниками. Краще довірити оформлення всіх дій по реконструкції спеціалістам із солідною репутацією, які знають всі нюанси чинного законодавства і технологію проходження всіх необхідних інстанцій.

Що включає в себе реконструкція:

До будівельних робіт по реконструкції будь – яких видів приміщень відносять:

 • Створення нових або замурування існуючих дверних і віконних прорізів;
 • Зміна розмірів і конфігурації дверних і віконних прорізів;
 • Роботи по облаштуванні лоджій і балконів, включаючи їх скління;
 • Фасадні роботи, що передбачають заміну або установку елементів.

Неправильне виконання вищеперерахованих робіт може вплинути на експлуатаційні характеристики будови, а в деяких випадках призвести до її аварійності. В новинах регулярно з’являється інформація, що відбувся вибух після самовільного встановлення газового обладнання на несучу стіну, обвал балкону після безграмотної реконструкції і т.д.

Верховна Рада України планомірно посилює ступінь відповідальності за самовільну реконструкцію. Зараз це адміністративна відповідальність у вигляді штрафів, і кримінальна у випадку нанесення шкоди життю і здоров’ю сусідів та інших потерпілих. А судова практика напрацювала суттєвий масив позовів від розлючених сусідів, а також рішень про компенсацію за рахунок невдалих «реконструкторів». 

Що включає в себе перепланування:

 • Об’єднання санвузла, за умови, що це не зачепить існуючої конфігурацій вентиляційних каналів і несучої стіни;
 • З’єднання кухні і вітальні;
 • Зміна розмірів кімнат і т.д.

До всіх цих робіт пред’являються жорсткі вимоги до кваліфікації виконавців, наявності проектної документації і відповідності виконаних робіт.

Порядок проведення реконструкції

Реконструкція повинна виконуватись в строгій послідовності і включає в себе:

 • Складання проектної документації і отримання дозволів на її виконання;
 • Будівельні роботи у відповідності з проектом;
 • Внесення змін в державний Реєстр нерухомості.

Як показує практика, зазвичай навіть у випадках успішно проведеної реконструкції або перепланування, вона проводиться самовільно і узаконюється постфактум. І саме тут необхідна допомога фірми, яка зробить цей процес мінімально витратним і швидким.

Переваги співпраці із ZEMEXPERT

Наша компанія має великий досвід узаконення реконструкцій і перепланувань комерційної і житлової нерухомості, приватних будинків, квартир в багатоповерхових будинках. Якщо Ви звернетесь до нас, то ви отримаєте послуги дійсно грамотних спеціалістів, які зможуть виконати свою роботу в строк і за адекватними цінами.

Ми завжди тримаємо замовника в курсі і намагаємось зробити все якісно і швидко.

Документи для реконструкції та перепланування

Для того, щоб узаконити всі виконані роботи, замовник надає нам:

 • Правовстановлюючі документи на нерухомість;
 • Паспорт і код власника;
 • Проектну документацію;
 • Дозвіл на виконання перепланування або реконструкції від СЕС, пожежної інспекції, органів місцевого самоврядування.

Результат, який отримують наші клієнти – внесення даних про актуальний стан нерухомості в державний Реєстр речових прав і отримання нового технічного паспорта. 


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01