укр

+38 057 345 67 89

+38 057 345 67 89

Довідка про склад агрогруп
Ціна послуги

від 1000 грн

Замовити

В Україні існує облік якості земель, що відображає властивості ґрунтів. Відповідно до земельного законодавства існує перелік  агропромислових груп ґрунтів, що містить шифр і назву, які відповідають кожному регіону України, а саме: Поліська Західна, Поліська Правобережна, Поліська Лівобережна, Лісостепова Західна та інші.

Довідка про склад агропромислових груп ґрунтів необхідна при розробці проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення, земель природно – заповідного фонду та іншого природоохоронного

призначення, а також історико – культурного призначення. Довідка про ґрунти  допоможе ідентифікувати, чи відноситься Ваша земельна ділянка до особливо цінних ґрунтів. 

Якщо Вам необхідно отримати довідку про склад агрогруп ґрунтів, правильним рішенням буде звернутись до спеціалістів компанії ZEMEXPERT. Наші співробітники володіють достатніми знаннями і досвідом, щоб Ви могли отримати довідку про склад агрогруп ґрунтів  в короткі строки і за прийнятною вартістю.


Коментарі
Додати коментар
* Поля обов'язкові для заповнення


До цієї сторінки немає коментарів

МИ ЗНАХОДИМОСЬ ЗА АДРЕСОЮ:

м Харків, пл.Конституції 1, Палац Праці, 8-й під'їзд, 5 поверх,
офіс 85-01